Robbanás történt egy pennsylvaniai acélgyárban, amely tragikus következményekkel járt: két ember életét vesztette, míg többek állapota kritikus. A baleset körülményei jelenleg is vizsgálat alatt állnak, és a hatóságok igyekeznek kideríteni, mi okozhatta a


Két ember életét vesztette, és öt sérült kritikus állapotban van, miután hétfőn robbanás rázta meg egy pennsylvaniai acélgyárat. A US Steel Clairton közelében található üzemében történt baleset okai még nem tisztázottak, de összesen tíz személy szenvedett sérüléseket. Az esemény körülményeit jelenleg is vizsgálják.

A robbanás súlyosan megrongálta az üzem egy szegmensét, amelynek ereje olyan hatalmas volt, hogy a keresési műveletek során csak késő estére sikerült rábukkanni az egyik áldozatra. Ez az üzem Észak-Amerika legnagyobb kokszolóüzeme, és Pittsburghtól délre található.

Related posts